Promienniki

Żeby szybko oraz skutecznie utwardzić przyklejane materiały, należy zastosować odpowiedni promiennik UV, którego promieniowanie skutecznie połączy ze sobą poszczególne elementy. Może to być na przykład utwardzenie kleju, łączące szkło ze szkłem lub z innymi materiałami takimi jak metal czy ceramika.

Profesjonalne lampy do utwardzania kleju są bardzo często wykorzystywane w firmach produkcyjnych, ale także w pracach hobbystycznych. Są niezbędne, żeby skutecznie naprawić elementy lub przymocować je na stałe do siebie. W naszej ofercie dostępny jest profesjonalny promiennik UV, dzięki któremu utwardzenie trwa zaledwie kilka sekund, a efekt jest długotrwały.

Lampa do klejenia szkła – jak ją wybrać?

Do połączenia ze sobą szklanych materiałów nie wystarczy jedynie dobry klej. Jego utwardzenie zapewni specjalna lampa do klejenia szkła, dzięki której elementy zostaną przymocowane na stałe.

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępny jest profesjonalny promiennik UV, którego główną zaletą jest emitowanie promieni ultrafioletowych o odpowiedniej długości fali, niezbędnych do utwardzenia zastosowanego kleju. Jest to niewielkich rozmiarów urządzenie, które znajdzie zastosowanie w przedsiębiorstwach z różnych branż. Wyróżnia się niezawodnością, szybkim działaniem, a przede wszystkim dużą wytrzymałością.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą lamp do utwardzania kleju, które dostępne są w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz szerokie możliwości ich wykorzystania w wielu różnych obszarach.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.