Promienniki

Promienniki UV od Tajus Elektronic

Żeby szybko oraz skutecznie utwardzić przyklejane materiały, należy zastosować odpowiedni promiennik UV, którego promieniowanie skutecznie połączy ze sobą poszczególne elementy. Może to być na przykład utwardzenie kleju, łączące szkło ze szkłem lub z innymi materiałami takimi jak metal czy ceramika.

Profesjonalne lampy do utwardzania kleju są bardzo często wykorzystywane w firmach produkcyjnych, ale także w pracach hobbystycznych. Są niezbędne, żeby skutecznie naprawić elementy lub przymocować je na stałe do siebie. W naszej ofercie dostępny jest profesjonalny promiennik UV, dzięki któremu utwardzenie trwa zaledwie kilka sekund, a efekt jest długotrwały.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą lamp do utwardzania kleju, które dostępne są w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz szerokie możliwości ich wykorzystania w wielu różnych obszarach. Stosunek ceny do wydajności oraz najwyższej klasy, jaką ma każdy Promiennik UV pochodzący z naszego sklepu, zawsze wypada niezwykle korzystnie!

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

Lampa do klejenia szkła – jak ją wybrać?

Do połączenia ze sobą szklanych materiałów nie wystarczy jedynie dobry klej. Jego utwardzenie zapewni specjalna lampa do klejenia szkła, dzięki której elementy zostaną przymocowane na stałe.

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępny jest profesjonalny promiennik UV, którego główną zaletą jest emitowanie promieni ultrafioletowych o odpowiedniej długości fali, niezbędnych do utwardzenia zastosowanego kleju. Jest to niewielkich rozmiarów urządzenie, które znajdzie zastosowanie w przedsiębiorstwach z różnych branż. Wyróżnia się niezawodnością, szybkim działaniem, a przede wszystkim dużą wytrzymałością.

Każda lampa do utwardzania kleju, którą oferujemy, wyposażona jest w diody LED, stanowiące źródło światła UV. Promiennik UV wykonany jest z wysokiej jakości anodowanego aluminium lotniczego, dzięki czemu jest odporny oraz jednocześnie niezbyt ciężki. Ponadto każda lampa do klejenia szkła posiada akumulatory zasilające oraz ładowarkę, co pozwala na długie i bezproblemowe korzystanie z urządzenia. W zestawie, w którym znajduje się promiennik UV, dołączone są również profesjonalne rękawiczki ochronne oraz okulary ochronne. Okulary ochronne są szczególnie ważne, gdyż lampa do utwardzania kleju jest bardzo niebezpieczna dla oczu.

W naszym asortymencie znajdują się lampy o różnej mocy. Można nabyć promiennik UV o mocy trzech, dziewięciu oraz sześćdziesięciu wat. Każda lampa do klejenia szkła różni się również powierzchnią odbłyskania, przedziałem temperatury, w której urządzenie można eksploatować oraz magazynować, a także średnią jednostką gęstości mocy czy wagą. Dodatkowo lampy mają również inne rozmiary oraz wagę, która waha się od 96 g do 1500 g, a także dostępne są one w kilku wariantach kolorystycznych, zależnych od partii producenta. Dlatego też każdy powinien znaleźć w naszym sklepie produkt dostosowany do swoich oczekiwań oraz możliwości. Każda oferowana lampa do utwardzania kleju posiada II klasę ochrony, a także diody, które osiągają żywotność do minimum 10 000 godzin!