Kleje

Kleje UV do szkła od Tajus Elektronic

Odpowiednie łączenie materiałów jest możliwe dzięki zastosowaniu właściwych produktów. W naszym sklepie internetowym oferujemy miedzy innymi profesjonalne kleje światłoutwardzalne, które doskonale sprawdzą się do różnego rodzaju szybkich prac domowych, ale również w zajęciach zawodowych czy hobbystycznych. Tego rodzaju kleje świetnie sprawdzają się między innymi do kamienia, ceramiki czy tworzywa sztucznego. Kleje światłoutwardzalne utwardza się poprzez działania promieni światła UV LED.

Elementy przymocowane przy ich użyciu rzadko ulegają oderwaniu się czy zniszczeniu. Wszystko dzięki bardzo dużej odporności takich produktów.

Kleje światłoutwardzalne, które znajdują się w naszym asortymencie są bezbarwne, jednoskładnikowe oraz bezrozpuszczalnikowe. Każdy z nich może być zastosowany do łączenia elementów o różnej charakterystyce. Znaleźć można kleje światłoutwardzalne o dużej gęstości i lepkości, które idealnie nadają się, gdy powierzchnia elementów nie jest gładka i nie przylegają one całkowicie do siebie oraz gdy szczelina z jakichś względów musi pozostać szeroka. Z kolei, w momencie w którym spoina między klejonymi powierzchniami ma być bardzo cienka, polecamy kleje światłoutwardzalne o małej gęstości oraz niskiej lepkości. Ponadto znajdą Państwo u nas również specjalny klej, który został stworzony z myślą o łączeniu ze sobą elementów z tworzyw sztucznych, takich jak PVC, PC, ABS czy z Plexi, a także kleje UV do szkła.

Kleje UV do szkła – czym się charakteryzują?

W naszej ofercie posiadamy również specjalistyczne kleje UV do szkła, które z całą pewnością będą przydatne każdemu szklarzowi. Najczęściej wykorzystywane są, żeby za pomocą promieniowania ultrafioletowego połączyć ze sobą jeden kawałek szkła z drugim. Kleje UV do szkła są epoksydowe. Dzięki temu sprawdzają się do łączenia ze sobą elementów, które narażone mogą być na wilgoć i kontakt z wodą. Dlatego też kleje UV do szkła idealnie nadają się do zastosowania w łazienkach oraz kuchniach, do spajania najróżniejszych szklanych elementów.

Specjalistyczne kleje światłoutwardzalne są niezwykle mocne oraz skuteczne. Właśnie dlatego bardzo często wykorzystuje się je w firmach produkcyjnych, ponieważ znacznie ułatwiają wykonywanie obowiązków zawodowych. Niezawodne utwardzenie jest możliwe, gdy klej ma bezpośredni dostęp do światła UV.

Wszystkie oferowane kleje światłoutwardzalne oraz specjalistyczne kleje UV do szkła dostępne są w opakowaniach o objętości 50 ml oraz 250 ml. Przed ich zastosowaniem należy pamiętać, aby powierzchnie elementów, które będą klejone, zostały w odpowiedni sposób przygotowane, oczyszczone oraz odtłuszczone. Najlepszym sposobem na optymalne dostosowanie powierzchni jest skorzystanie ze specjalnych preparatów, które sprawiają, że kleje światłoutwardzalne oraz kleje UV do szkła będą działać bez zarzutu.

Wszystkim klientom oferujemy kleje o różnych właściwościach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wybrania takiego produktu, który spełni Państwa oczekiwania.