Kleje

Odpowiednie łączenie materiałów jest możliwe dzięki zastosowaniu właściwych produktów. W naszym sklepie internetowym oferujemy miedzy innymi profesjonalne kleje światłoutwardzalne, które doskonale sprawdzą się do różnego rodzaju szybkich prac domowych, ale również w zajęciach zawodowych czy hobbystycznych. Tego rodzaju kleje świetnie sprawdzają się między innymi do kamienia, ceramiki czy tworzywa sztucznego. Kleje światłoutwardzalne utwardza się poprzez działania promieni światła UV LED.

Elementy przymocowane przy ich użyciu rzadko ulegają oderwaniu się czy zniszczeniu. Wszystko dzięki bardzo dużej odporności takich produktów.

Kleje UV do szkła – czym się charakteryzują?

W naszej ofercie posiadamy również specjalistyczne kleje UV do szkła, które z całą pewnością będą przydatne każdemu szklarzowi. Najczęściej wykorzystywane są, żeby za pomocą promieniowania ultrafioletowego połączyć ze sobą jeden kawałek szkła z drugim.

Specjalistyczne kleje światłoutwardzalne są niezwykle mocne oraz skuteczne. Właśnie dlatego bardzo często wykorzystuje się je w firmach produkcyjnych, ponieważ znacznie ułatwiają wykonywanie obowiązków zawodowych. Niezawodne utwardzenie jest możliwe, gdy klej ma bezpośredni dostęp do światła UV.

Wszystkim klientom oferujemy kleje o różnych właściwościach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wybrania takiego produktu, który spełni Państwa oczekiwania.